• : 0000 000 00 00
Hizmet Sözleşmesi

Hizmet Sözleşmesi

**HİZMET SÖZLEŞMESİ**


Bu Hizmet Sözleşmesi ("Sözleşme"), Konyadan.org web sitesini kullanarak iş ilanları yayınlamak ve firmaları kayıt oluşturmak isteyenler ("Kullanıcılar" veya "Siz") ile Konyadan.org'un işletici ve sahibi olan [Firma Adı] ("Konyadan.org" veya "Biz") arasında akdedilmiştir.


**1. Hizmetler**


1.1 Konyadan.org, kullanıcıların iş ilanları yayınlamalarına, firmaları kayıt oluşturmalarına ve web sitesi üzerinden diğer hizmetleri kullanmalarına olanak sağlar.

1.2 Kullanıcılar, Konyadan.org'un web sitesi aracılığıyla sağladığı hizmetleri kullanmak için kayıt olmalı ve belirtilen şartlara uymalıdır.


**2. Kayıt Bilgileri ve Güvenlik**

 2.1 Kullanıcılar, kayıt olurken doğru, güncel ve eksiksiz bilgiler sağlamalıdır. Bu bilgiler, iş ilanlarını yayınlamak ve diğer hizmetleri kullanmak için kullanılır.

2.2 Kullanıcılar, kendi hesap bilgilerinin gizliliğinden sorumludur. Hesaplarına yetkisiz erişimden kaçınmak için gereken tüm önlemleri almalıdır.


 **3. İş İlanları ve Firma Bilgileri**


3.1 Kullanıcılar, iş ilanlarını ve firma bilgilerini doğru ve güncel tutmalıdır. Yanıltıcı veya hatalı bilgi sağlamak yasaktır.

3.2 Konyadan.org, iş ilanlarını ve firma bilgilerini uygun gördüğü şekilde düzenleme veya kaldırma hakkını saklı tutar.


 **4. Ücretler ve Ödemeler**

4.1 Kullanıcılar, belirtilen ücretleri ödemeyi kabul ederler. Ücretler, iş ilanı yayınlama veya diğer hizmetlerin kullanımı için geçerli olabilir.

4.2 Ödemeler, Konyadan.org tarafından belirtilen yöntemlerle yapılmalıdır.


**5. Kullanım Koşulları ve Kısıtlamalar**

5.1 Kullanıcılar, Konyadan.org'u yasa dışı amaçlar için kullanmamalıdır. Konyadan.org'un kurallarına ve yerel yasalara uymak kullanıcıların sorumluluğundadır.


**6. İptal ve Sonlandırma**

6.1 Konyadan.org, herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın kullanıcının hesabını askıya alma veya sonlandırma hakkını saklı tutar.

6.2 Kullanıcılar, hesaplarını diledikleri zaman sonlandırabilirler.


 **7. Gizlilik Politikası**

 

Konyadan.org'un gizlilik politikası, bu Sözleşme'nin ayrılmaz bir parçasıdır ve ayrıca [Gizlilik Politikası Bağlantısı] adresinden erişilebilir.


**8. Değişiklikler**


Konyadan.org, bu Sözleşme'yi istediği zaman güncelleme veya değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler web sitesinde yayınlandığı anda yürürlüğe girer.


**9. İletişim**

Konyadan.org ile iletişim kurmak için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz:

[İletişim Bilgileri]


**10. Genel Hükümler**


 10.1 Bu Sözleşme, Konyadan.org ile Kullanıcılar arasındaki tüm anlaşmayı ve taahhütleri yansıtmaktadır.

10.2 Bu Sözleşme'nin herhangi bir hükmünün yasal olarak geçersiz veya uygulanamaz olması, diğer hükümlerin geçerliliğini etkilemez.

10.3 Bu sözleşme, kullanıcının kayıt oluşturduğu anda kabul edilmiş sayılır.


İşbu Hizmet Sözleşmesi, taraflar arasında kabul edilmiştir.


**Konyadan.org**


Tarih: [..../....../.........]